نتایج کمپین های ایمیل مارکتینگتان را تحلیل و تقویت کنید

SENDER با ویژگی های پیشرفته تحلیل ایمیل پیشرفته خود این امکان را به شما میدهد که نتایج کمپینتان را دقیقا تحلیل کنید و آن را بهبود بدهید.

ردیابی نرخ باز کردن و کلیک
میتوانید بلافاصله، ببینید چه کسی و در چه زمانی ایمیل ارسالی شما را باز کرده؛ روی لینک های

موجود در آن کلیک کرده و…

تحلیل تاریخ و زمان
با این امکان متوجه میشوید چه ساعت هایی ایمیلتان با نرخ فعالیت بیشتری باز شده و میتوانید کمپین بعدیتان را با توجه به این نتایج برنامه ریزی کنید تا بهترین نتایج را به دست آورید.

گراف کلیک ها
کدام لینک ها و دکمه های موجود در ایمیل، بیشترین توجه را از مشترکینتان دریافت کرده است؟ پاسخ این پرسش را در گزارش های تصویری میتوانید ببینید که کمک میکند کمپین های بعدیتان را موثرتر طراحی کنید.

اطلاعات مشترکین
همه فعالیت های مشترکین (کلیک ها، باز کردن ها، زمان های فعالیت، لینک هایی که بیشترین تعداد باز شدن را دارند و…) ذخیره شده و اطلاعات پروفایل خریداران بالقوه شما به مرور کامل تر میشود. با استفاده از این اطلاعات میتوانید پیشنهادهایی برایشان بفرستید که نتوانند در مقابلش مقاومت کنند.

یکپارچه سازی با گوگل آنالیتیکس
اگر برای تحلیل داده های سایتتان از گوگل آنالیتیکس استفاده میکنید؛ SENDER میتواند به صورت خودکار لینک های موجود در خبرنامه را به آن ضمیمه کنید. با این روش می توانید ببینید خبرنامه ایمیلی شما چه تاثیری بر ترافیک سایت شما گذاشته است.