مخاطبانتان را افزایش دهید

Sender ویژگیهای فراوانی دارد که کمک میکند لیست مشترکین صحیح و فعال کمپینتان را گسترده تر کنید.

ایجاد فرم اشتراک
اگر هنوز در وب سایتتان فرم اشتراک خبرنامه قرار نداده اید؛ gotosend به شما این امکان را میدهد که در چند دقیقه این فرم را بسازید. علاوه بر این؛ میتوانید ظاهر فرم اشتراکتان را به شکلی انتخاب کنید که با دیزاین سایتتان همخوانی داشته باشد.

فرم سفارشی خودتان را بسازید
میتوانید اطلاعات مختلفی درباره مشترکینتان از جمله نام؛ تاریخ تولد؛ آدرس و… را جمع آوری کرده و مدیریت کنید. اگر احتیاج دارید در مورد موضوع خاصی اطلاعات کسب کنید؛ می توانید زمینه های سفارشی جدیدی در فرم های اشتراک ایجاد کنید.

مشترکینتان را بخش بندی کنید
با کمک Sender به راحتی میتوانید مشترکینتان را با توجه به مشخصات فردی؛ الگوهایی که در خواندن صفحات مختلف وب استفاده میکنند و سایر معیارها؛ گروهبندی کنید. با کمک این ویژگی میتوانید کمپینهای ایمیل مارکتینگ تان را بسیار هدفمندتر برنامه ریزی و اجرا کنید.

افزونه CMS (سیستم مدیریت محتوا)
ما افزونه هایی ساخته ایم که با محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا مثل مجنتو و وردپرس یکپارچه سازی شده اند. این لیست به طور پیوسته در حال گسترش است.

یکپارچه سازی API ها
میتوانید gotosend را به وب سایت، فروشگاه اینترنتی و یا هر سیستم دیگری که دارید متصل کنید؛ در این صورت همه اطلاعات مشترکین شما به صورت خودکار همگام سازی خواهد شد.