در چند ثانیه، ایمیل هایی با ظاهر جذاب بسازید

بدون داشتن هیچ دانشی از زبان HTML و با استفاده از ویرایش­گر drag & drop (ویرایش­گری با عملکرد بسیار آسان) به خبرنامه­ ها محتوا اضافه و یا محتواهای قبلی را ویرایش کنید.

قالب های خبرنامه رایگان
از قالب های رایگان خبرنامه ما برای ایجاد خبرنامه هایی با ظاهر زیبا و چشم گیر استفاده کنید. میتوانید هر بخش از

خبرنامه را مطابق با نیازهای ویژه ای که دارید؛ تغییر داده و شخصی سازی کنید.

ویرایش گر بصری خبرنامه
ایجاد خبرنامه با SENDER فوق العاده ساده است. به راحتی یک قالب از گالری انتخاب کنید و با ویرایشگر drag & drop اجزای تشکیل دهنده خبرنامه – مثل عکس، متن یا ویدئو- را داخل آن قرار دهید.

خبرنامه های شخصی سازی شده
با شخصی سازی کردن موضوع ایمیل یا بدنه پیام، توجه بیشتری به هر کدام از مشترکینتان نشان میدهید و در نتیجه نرخ باز کردن ایمیل بالاتر میرود.

مدیریت هوشمند محصولات
اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید؛ میتوانید اطلاعات مربوط به محصولات را بسیار سریع تر از گذشته در خبرنامه وارد کنید. SENDER شامل افزونه هایی برای تمام قالب های اصلی مورد استفاده در تجارت الکترونیک است. بنابراین فقط کافی است آدرس URL محصول مورد نظر را کپی و جای گذاری کنید: تصاویر، توضیحات، قیمت و سایر اطلاعات محصول به صورت خودکار در خبرنامه وارد خواهد شد.

ویرایش گر عکس خودکار
بعد از اینکه تصویر را داخل قالب خبرنامه قرار دادید؛ SENDER به صورت خودکار سایز عکس را تنظیم کرده و به شما امکان میدهد بقیه مراحل مثل بریدن، رتوش کردن، استفاده از فیلترهای مختلف، چرخاندن، نوشتن متن روی عکس، اضافه کردن قاب و بقیه تغییرات مد نظرتان را انجام دهید.

در ایمیل هایتان از ویدئو استفاده کنید
با استفاده از ویدئو، به ایمیل هایتان چاشنی اضافه کنید! کافیست آدرس ویدئوی مورد نظرتان در یوتیوب و سایر سایت های اشتراک گذاری ویدئو را در خبرنامه قرار دهید. SENDER به صورت خودکار ویدئو را به انیمیشن (GIF) تبدیل میکند که در بیشتر سرویسهای ارائه دهنده ایمیل قابل مشاهده است.

سازگار با موبایل
قالب خبرنامه ما با تمام سرویس های محبوب ارائه دهنده ایمیل سازگار است؛ این یعنی خبرنامه های ارسالی شما در لپ تاپ، تبلت یا موبایل، به همان اندازه فوق العاده دیده خواهد شد.

کد HTML خود را آپلود کنید
اگر از قبل قالب خبرنامه ای با زبان HTML داشته اید؛ میتوانید به راحتی آن را در SENDER وارد کنید و تنها با چند کلیک ساده، آن را به مشترکینتان ارسال کنید.