شرایط استفاده از خدمات

با ثبت نام برای استفاده از Sender، با شرایط و ضوابط شرح داده شده و سیاست‌های ضدهرزنامه‌ی ما موافقت می‌کنید. این یک توافق قانونی است. پس لطفا تمام این اسناد را به دقت بخوانید. 

شرایط و ضوابطی که در زیر آورده شده، شامل هر نوع استفاده از وب سایت sender.net و همه‌ی محتواها، خدمات و محصولاتی که در سایت ما به صورت نامحدود موجود است می‌شود. از جمله ارسال ایمیل از طریق sender. (از اینجا به بعد هر وقت از «خدمات» یا «توافق» استفاده کردیم به این امکان اشاره دارد). این خدمات متعلق به شرکت UAB Sender.lt است و توسط همین شرکت اجرا می‌شود. شرکت مورد نظر در لیتوانی قرار گرفته است. اگر در مورد شرایط خدمات ما یا سیاست‌های ضد هرزنامه ما سوالی دارید، لطفا با ما از طریق support@sender.net تماس بگیرید.

شرایط

 • برای استفاده از sender باید حداقل 18 سال تمام داشته باشید.
 • شما باید اطلاعات تماس واقعی و کامل را در پروفایل یا حساب کاربری خود وارد کنید.
 • شما باید شرایط، قوانین و مقررات سندر را بپذیرید و آن‌ها را رعایت کنید.

وقتی ثبت نام می‌کنید، به این معنی است که شرایط ذکر شده‌ی بالا را دارا هستید. sender حق دارد بنا به تشخیص خود، حساب کاربری هر فرد را بنا به هر دلیلی (اعلام شده یا نشده) مسدود و یا تعطیل کند و یا در هر زمان شرایط بالا را تغییر دهد.

قوانین عمومی

 • برای ارسال محتوای یکسان یا مشابه، فقط می‌توانید یک حساب کاربری در sender داشته باشید. اگر حساب شما لغو یا غیرفعال شده باشد، به صورت خودکار حساب کاربری جدیدی برای‌تان ایجاد می‌شود.
 • شما نباید تعداد زیادی از مشترکین را حذف و یا لغو اشتراک کنید. یا هر نوع تغییر دیگری که باعث شود از خطوط قرمز ما رد شوید.
 • نباید از اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در عنوان ایمیل‌تان استفاده کنید. همه اطلاعاتی که وارد می‌کنید؛ از جمله فرستنده، گیرنده، «پاسخ به» و اطلاعات مسیریابی – از جمله نام دامنه و آدرس ایمیل – باید دقیق و درست باشد. این اطلاعات باید از طریق فرد یا شرکتی که پیام را آغاز کرده است قابل شناسایی باشد. ما اجازه‌ي ارسال ایمیل از آدرس‌های عمومی مانند gmail.com، yahoo.com، hotmail.com، outlook.com و غیره را نخواهیم داد.
 • شما نباید از خطوط موضوع گول‌زننده یا لینک‌های هدایت شده به سایت‌ها و صفحاتی که به ایمیل شما مرتبط نیست استفاده کنید.
 • شما تعهد می‌دهید که از هیچ محتوای گرافیکی که خودتان تولید نکرده و یا حقوق فرد دیگری را نقض می‌کند؛ استفاده نکنید.
 • اگر یک تبلیغ را ارسال می‌کنید، باید به طور واضح مشخص کنید که در حال ارسال پیام تبلیغاتی هستید.
 • پیام شما باید آدرس فیزیکی واقعی شما را در بگیرد. این آدرس می‌تواند یک صندوق پستی متعلق به سرویس پستی شما یا یک صندوق پستی شخصی باشد که با یک آژانس دریافت کننده‌ی ایمیل که تحت قوانین خدمات پستی است ثبت شده است.
 • پیام شما باید یک توضیح واضح و در دسترس داشته باشد. این که چگونه گیرنده می‌تواند از دریافت ایمیل در آینده در صورت دلخواه خودداری کند.
 • رد درخواست‌ها با سرعت انجام می‌شود.

حساب‌های کاربری و رمزهای عبور

اگر یک حساب کاربری آنلاین در sender.net ایجاد کرده‌اید، خودتان مسئول امنیت حساب و APIهای تخصیص یافته به آن‌ها هستید. شما به عنوان صاحب حساب کاربری، مسئول محرمانه نگه داشتن نام کاربری و رمز عبور هستید. هم‌چنین شما مسئول صد درصد تمام فعالیت‌هایی هستید که در حساب کاربری شما یا همه APIهای مرتبط با آن رخ می‌دهد. اگر به نقض امنیت در حساب کاربری‌تان مشکوک شده‌اید، سریعا با sender تماس بگیرید.

پرداخت

اعتبارات پیش پرداخت شده

می‌توانید از طرح‌های اعتباری آماده در سایت استفاده کنید. (به ازای هر اعتبار، یک ارسال ایمیل در اختیار دارید). این اعتبارات تا زمانی که حساب شما فعال باشد در حساب شما باقی خواهد ماند. اگر حساب شما برای مدت 12 ماه فعالیت نداشته باشد، ممکن است حساب غیر فعال شده باشد و ممکن است اعتبار ایمیل منقضی شود.

اشتراک ماهانه

پرداخت هزینه‌های مربوط به هر ماه، باید در همان روزی که اولین بار پرداخت کرده‌اید(تاریخ پرداخت) یا نزدیک به آن تاریخ انجام شود. اگر بیش از حد مجاز و به اندازه سطح بالاتری ایمیل ارسال کنید، باید قبل از سررسید پرداخت بعدی، مابه التفاوتش را بپردازید. اگر قبل از اینکه هزینه را پرداخت کنید، زمان استفاده شما به پایان رسید، باید هزینه سطوح بالاتر را بپردازید.

تغییرات

sender با استفاده از اختیارات شخصی خود این حق را دارد که هر بخش از سیاست‌ها، قوانین، شرایط استفاده و غیره را تغییر داده یا جایگزین کند. این مسئولیت شماست که این قوانین و مقررات را به صورت مداوم مرور کنید تا از تغییرات آن‌ها باخبر شوید. هر تغییری که در شرایط خدمت ضدهرزنامه sender ایجاد شود، بلافاصله اعمال شده و ادامه‌ی استفاده شما یا دسترسی به سرویس، پس از ایجاد هرگونه تغییری در این موافقت‌نامه، منوط به پذیرش این تغییرات است.

اختلافات

شما موافقت می‌کنید که در طول 30 روز از زمان خرید یا دریافت اعتبار، اختلافات مرتبط با اعتبارات sender یا هزینه‌ها را به طور نوشتاری ارسال کنید. هم‌چنین هر اختلافی که خارج از این دوره ارائه شود، بی‌اعتبار و غیر قابل انکار است.

بازگشت هزینه

هر گونه درخواست بازپرداخت باید با نوشتن و ارسال درخواست به آدرس support@sender.net باشد. تمام درخواست‌های بازپرداخت باید ظرف 30 روز از تاریخ خرید انجام شده باشد. در غیر این صورت از اعتبار ساقط است. اگر هر یک از قوانین، شرایط استفاده، الزامات یا قوانین ارائه شده در شرایط خدمات یا سیاست ضدهرزنامه را نقض کنید، تحت هیچ شرایطی برای بازپرداخت واجد شرایط نیستید.

فسخ قرارداد 

sender بنابر اختیارات شخصی، این حق را دارد که هر گاه به این نتیجه رسید که ایمیل‌های ارسالی قوانین sender را نقض کرده، یا به هر طریقی مضر و ناشایسته است، از ارسال ایمیل جلوگیری کند و یا دسترسی فرد یا نهاد را به sender محدود و یا قطع کند. خاتمه دادن یا رد دسترسی و استفاده از خدمات به هر فرد یا نهاد به هر دلیلی، در اختیار sender است. شما هم می‌توانید در هر زمان بدون پرداخت جریمه، اشتراک حساب‌تان را لغو کنید.

مدت زمان نگهداری از اطلاعات

داده‌های شخصی‌سازی شده شامل اطلاعات تماس و هویت کاربران و دورنماهای مرتبط با آن که توسط sender جمع‌آوری شده، در یک دوره پنج ساله پس از اتمام قرارداد، در sender نگهداری می‌شود. خاتمه‌ی رابطه قراردادی به معنای لغو عمدی قرارداد توسط کاربر یا عدم استفاده از خدمات sender در مدت پنج سال است.

سلب مسئولیت از ضمانت دائمی

بنابر حداکثر امکاناتی که توسط قانون مجاز تشخیص داده شده; نه شرکت Sender.it و نه هیچ کدام از نمایندگان و ارائه‌دهندگان خدمات sender نمی‌توانند ضمانت کنند که این خدمات هرگز خطایی نخواهند داشت یا دسترسی به آن‌ها بدون وقفه و دائمی خواهد بود. قطعا شما متوجه هستید که از این خدمات و امکانات، با صلاحدید و با علم به ریسک آن استفاده می‌کنید.

بنابر حداکثر امکاناتی که توسط قانون مجاز تشخیص داده شده؛ شما مسئولیت کامل هر مشکلی که به علت استفاده از سایت و خدمات sender.net به وجود بیاید را پذیرفته‌اید. sender تحت هیچ شرایطی، مسئولیتی درباره‌ی هر گونه خسارت غیرمستقیم، خاص، تصادفی یا عواقب شامل ناتوانی در استفاده، از دست دادن سود یا از دست دادن اطلاعات؛ چه ناشی از جریانات حقوقی در قرارداد و غیره باشد؛ چه به دلیل ناتوانی در استفاده از سایت و یا موارد موجود در آن؛ یا در نتیجه دسترسی غیر مجاز و تغییر داده‌ها؛ نمی‌پذیرد.

جبران خسارت

شما موافقت کرده‌اید که خسارت‌های ما و تیم ما ناشی از مشکلات خودتان را کاملا جبران کنید. این هزینه‌ها و خسارت‌ها شامل هزینه‌ی وکیل به خاطر هر ادعایی است که شما می‌کنید. در حالی که قبلا در بخش‌های محدودیت در مسئولیت و سایر بخش‌ها درباره‌ی آن‌ها صحبت کرده‌ایم.

شما موافقت کرده‌اید که خسارت‌های ما و تیم ما ناشی از مشکلات خودتان را کاملا جبران کنید. این هزینه‌ها و خسارت‌ها شامل هزینه وکیل به خاطر شخص ثالثی است که ادعا می‌کند شما از رمز عبور او استفاده می‌کنید. اگر این ادعا درست باشد، تمامی قوانین را نقض کرده‌اید.

محدوده

این توافقنامه، که شامل سیاست‌های موجود در سیاست ضدهرزنامه ما هم می‌شود؛ کل توافق بین sender و شما است و شما به عنوان کاربر، در مورد این موضوعات و خدمات مشخص شده در وب‌سایت sender.net موافقت کرده‌اید.

برخورد قانونی

قوانین لیتوانی در مورد هرگونه اختلافات ناشی از این شرایط یا خدمات مربوط به آن‌ها اعمال خواهد شد. تمام ادعاهایی که در مورد این شرایط یا خدمات مربوط به آن‌ها می‌شود، به طور انحصاری در دادگاه‌های لیتوانی بررسی خواهند شد و شما و sender بنا به صلاحیت شخصی در آن دادگاه مورد قضاوت قرار خواهید گرفت.